[EasyGallery key=’undefined’][EasyGallery key=’undefined’]LepszeWnętrza.pl to projekt, który powstał z pasji do aranżacji wnętrz i chęci podzielenia się tą pasją z innymi.

Architektura jest naszą pracą, ale również naszym hobby, czego najlepszym dowodem jest blog LepszeWnętrza.pl, na którym, w chwilach wolnych od projektowania i kreowania,  rozpisujemy się na tematy związane z rynkiem nieruchomości, architekturą, aranżacją i home stagingiem.

Jesteśmy zespołem architektów, tworzących grupę projektową . Wspólnie realizujemy także zadania związane z home stagingiem. Jeśli spodobały Ci się nasze projekty, pomysły i inspiracje i masz ochotę zmienić aranżację w Twoim mieszkaniu albo chcesz profesjonalnie przygotować nieruchomość na wynajem lub sprzedaż, serdecznie zapraszamy do współpracy!

Uwielbiamy piękne wnętrza – funkcjonalne, ale i mające w sobie to coś. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, chcemy udowodnić, że stworzenie wymarzonego wnętrza nie jest niczym skomplikowanym ani drogim. Na łamach naszego bloga prezentujemy:

pomysły, które – w co wierzymy – zainspirują Was do działania i stworzenia wnętrza, w którym lepiej i wygodniej się mieszka i na które szybciej można znaleźć zachwyconych najemców czy nabywców; wnętrza, które dostarcza emocji i wrażeń zmysłowych, które przyciąga wzrok i sprawia, że aż chce się w nim przebywać,

wyposażenie i dodatki, jakie wprowadzą do wnętrza wyjątkowy charakter i będą praktyczne,

producentów, sprzedawców, galerie i twórców, których projekty, produkty czy usługi zasługują na uwagę,

nieruchomości – wyjątkowe mieszkania i domy, których oferty mogą Was zainteresować, jeśli szukacie lokum „z duszą”,

ciekawostki branżowe, informacje o wydarzeniach i inne informacje, związane z tematyką architektury i aranżacji wnętrz.

 


 

W niektórych przypadkach opiekujemy się mieszkaniami: zamiast właścicieli udostępniamy mieszkania oglądającym, dbając o czystość i  wygląd.  Przygotowujemy  mieszkanie w porozumieniu z nowymi lokatorami według ustalanych wymagań, przy wynajmach długo i krótkoterminowych. 

  

Celem jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę.

 


 

Nasz zespół

Jako zespół doświadczonych architektów tworzymy grupę projektową. Wspólnie realizujemy zadania związane z home stagingiem. Współpracujemy także z fotografami i wizualizatorem 3d .

 

Agnieszka Kijania, mgr inż. architekt

Z pasją projektuje wnętrza i domy, stawiając na rozwiązania indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań Klientów. Wiedzę, kompetencje i wrażliwość twórczą rozwijała na politechnikach w Krakowie i Madrycie. Znajomość języków obcych, w tym hiszpańskiego i francuskiego, pozwoliła jej zdobyć międzynarodowe doświadczenie biznesowe i realizować ambitne projekty architektoniczne w Polsce, jak i za granicą.

Agnieszka Kolasa, mgr inż. architekt

Specjalizuje się w zakresie projektów domów jednorodzinnych i budynków edukacyjnych. Absolwentka architektury na krakowskiej Politechnice i scenografii na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Doświadczony home stager, który z zamiłowaniem, nieustającą energią i sypiącymi się z głowy pomysłami zamieni każde wnętrze w prawdziwy obiekt pożądania. Z wizjonerskich konceptów garściami czerpie w pracy nad projektami wnętrz oraz podczas wnętrzarskich sesji zdjęciowych.

Szymon Wałaszewski, projektant wnętrz

Wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale sztuki Mediów. Współpracuje z nami w zakresie projektowania wnętrz mieszkań, domów oraz przestrzeni publicznych. 

Magdalena Syguła,  Home Stager i fotograf

Z wykształcenia fotograf, z zamiłowania Home Stagerka, która odmieni każde wnętrze do niepoznania w kilka chwil. Uwielbia robić coś z niczego i robi to zaskakująco dobrze. Na sesji zdjęciowej kipi energią i lepiej nie wchodzić jej w kadr :). Na co dzień przygotowuje i sprzedaje nieruchomości we własnym biurze Know House nieruchomości. Profesjonalnie i z przyjemnością.

www.knowhouse.pl

Justyna Piotrowska, mgr inż.

Wizualizator 3d, architekt wnętrz, architekt krajobrazu, projektant mebli, pasjonatka tworzenia. W lepszewnętrza.pl pomaga przekształcić pomysły w wizualizacje komputerowe. Jej zawód jest pasją, a pasja jest jej życiem. Wiedzę teoretyczną zdobyła studiując na Politechnice Krakowskiej na Wydziale Architektury, natomiast wieloletnie doświadczenie, podczas pracy jako architekt w biurze projektowym oraz jako projektant w firmie produkującej ekskluzywne meble na zamówienie.

kokondesign.pl

kwizualizacja wnętrz 3d kraków

Izabela Rajca – Pisz, historyk sztuki, fotograf

Wrażliwa na piękno sztuki i estetykę. Szeroką wiedzę z zakresu kompozycji i doskonałe oko z powodzeniem wykorzystuje w zawodowej fotografii, zamykając w kadrach wysmakowane i przyciągające wzrok obrazy wnętrz.  

Izabelarajcapisz.com