TWOJE MIESZKANIE MOŻE ZARABIAĆ ….. dowiedz się więcej….

 

Jak pracujemy?

 

Wykonujemy projekty i prowadzimy nadzór autorski:

Projekty przestrzeni publicznej i lokali usługowych:

 

Przebudowy i wykończenia mieszkań i apartamentów do wynajęcia:

Zdjęcia po skończonym remoncie:

Stan mieszkania w momencie jego kupienia:

Projekt , nadzór i realizacja niewielkiego mieszkania do wynajęcia od stanu surowego do sesji zdjęciowej:

Projekt domu jednorodzinnego:

Projekt klubokawiarni dla rodziców z dziećmi.

Opiekujemy się mieszkaniami naszych klientów: udostępniamy  oglądającym, dbamy o czystość i atrakcyjny wygląd nieruchomości, przygotowujemy  przestrzeń w porozumieniu z nowymi lokatorami, według ustalonych wymagań, przy wynajmach długo- i krótkoterminowych. Opiekujemy się wieloma mieszkaniami na terenie Warszawy i w innych lokalizacjach; najdłużej, bo od 2003 roku, opiekujemy się wyżej pokazanym apartamentem, który niemal każdego roku wynajmowany był przez innych lokatorów, głównie obcokrajowców.

Aranżujemy apartamenty w celu lepszego ich wynajęcia lub sprzedaży:

Naszym celem, jako home stager -ów, jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość oraz przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu nieruchomości za możliwie najwyższą cenę:

Kompleksowo przygotowujemy nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu – efektem końcowym naszych działań jest odpowiednio i zachęcająco przygotowana nieruchomość oraz opracowane materiały, zawierające rzetelny opis i dokumentację zdjęciową,

(przykładowe realizacje pliki do pobrania: GościniecKonopczyńskiegoDantyszka

tworzymy indywidualny charakter nieruchomości, wyróżniając ją spośród innych ofert na rynku,

aranżujemy przestrzeń tak, aby wyglądała atrakcyjnie do sesji zdjęciowej oraz dla nabywców.

 

Wykonujemy sesje zdjęciowe:

Dlaczego warto skorzystać ze wsparcia home stagera?

Home staging jest w Polsce nowością, z której korzystanie jest dla wielu osób swoistą ekstrawagancją. Często jest jednak koniecznością. Z doświadczenia możemy powiedzieć, że dzięki naszej pracy wiele nieruchomości zostało wynajętych od ręki lub sprzedanych za znacznie wyższą cenę, a oglądające je osoby były zachwycone wyglądem lokalu już od progu.

 

Jak pracujemy?

Często wystarczą małe zmiany, by podkreślić walory każdego wnętrza. Aby osiągnąć skuteczność, zwracamy szczególną uwagę na działanie pierwszego wrażenia, które pozostaje w odbiorcy najsilniejsze. Stawiamy na:

kolor – bardzo silny element wystroju wnętrza, szczególnie w pomieszczeniach, gdzie brak jest odpowiedniej ilości światła dziennego; ma on także bardzo silny wpływ na emocje związane z odbiorem wnętrza.

światło – dzienne, jak i sztuczne stanowi integralną rolę w tworzeniu klimatu wnętrza i jego odbiorze,

styl mebli i dodatków – odpowiednio dobrane, wprowadzają do wnętrza wyjątkowy charakter i pozwalają odbiorcy w wizualizacji jego codziennej obecności w danym pomieszczeniu (jak można je urządzić, co można w nim robić),

Wsparcie pomysłem zwizualizowanym. W nieruchomościach, które jeszcze wymagają wykończenia lub mogą być przebudowane, robimy dodatkowo przykładowe aranżacje w formie rzutów i wizualizacji, 

WILLA NA STAREJ OCHOCIE – STAN SUROWY:

WILLA W SOPOCIE – STAN DO GENERALNEGO REMONTU:

harmonię – nieruchomość, którą przygotowujemy, musi perfekcyjnie wyglądać z każdej strony i w każdym miejscu. Bardzo istotna jest dla nas dbałość o detal, o szczegóły, które tworzą ogół – wykluczamy przypadkowość. Do sesji zdjęciowej dysponujemy także własnymi eksponatami.

Willa w zabudowie szeregowej

Mamy doświadczenie architektoniczne, wiedzę o aktualnych trendach wnętrzarskich i znamy potrzeby klientów. Jesteśmy w stanie szybko i efektywnie wynająć lub sprzedać dowolną nieruchomość. Jeśli chcesz podjąć współpracę lub masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami!