– oferta do pobrania wersja skrócona pdf….Dantyszka 18

– oferta do pobrania pełna wersja pdf…Dantyszka

powierzchnia: 315 m2

ilość pokoi: do dowolnej aranżacji

ilość kondygnacji: 4 (3 pietra + podpiwniczenie)

rok budowy: 1928 r.

stan domu: idealny instalacje: wszystkie nowe

budynek: po generalnym remoncie

winda: możliwość zamontowania

cena wynajmu: wynajęte

cena sprzedaży:do uzgodnienia , można odpisać VAT

kontakt do właściciela : +48 691 415 520

11 4889 widok z tarasu M

[wpgmza id=”1″]

 

Reprezentacyjne 315 m2: lokalizacja doskonała na biuro.

Była to niezwykła sesja zdjęciowa dzięki słońcu, zieleni, spokojowi i urodzie budynku oraz okolicy.

Stara Ochota – ktoś kto tam mieszkał niechętnie zamieni tą lokalizację na zgiełk miejsc pozbawionych zieleni i starej zabudowy. Okolica budynku to otoczona parkami i starą zabudową zielona wyspa w centrum miasta, w sąsiedztwie śródmieścia i głównych arterii komunikacyjnych.

Willa położona jest w szeregu domów w parku, jednocześnie jest doskonale widoczna, dla osób przejeżdżających przez najważniejszy węzeł komunikacyjny Warszawy łączący lotnisko i południową część miasta z centrum stolicy. Doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej oraz arterii dojazdowych w każdym kierunku Warszawy. Dojazd będzie niewątpliwym atutem lokalizacji budynku a spotkania z partnerami biznesowymi w tak urokliwym miejscu będą przyjemnością i chwilą relaksu.

 stan istniejący, projekt wykonawczy.

Dom przeszedł gruntowną modernizację z wymianą wszystkich instalacji i tynków, stolarki okiennej, dachu i izolacji fundamentów.

Powierzchnie przygotowane są do aranżacji w sposób umożliwiający całkowite dostosowanie ich do potrzeb nowego użytkownika. Stan istniejący zapewnia możliwie największą elastyczność przy planowaniu z jednoczesnym zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Historia miejsca :

Warszawa_Mochnackiego_lata30

 Ulica_uniwersytecka

Rys historyczny jest elementem bardzo interesującym, gdyż ciąg domów współtworzą przedwojenne założenia urbanistyczne w postaci Kolonii Staszica i sąsiadującej z nią Kolonii Lubeckiego. Stworzona została głównie dla urzędników miejskich. Szeregowa zabudowa przy ulicy Dantyszka to przykład przedwojennego modernizmu. Całość układu urbanistycznego została odbudowana po wojnie i wraz z ocalałymi budynkami tworzą zespół urbanistyczny,  budowlany wraz z osiedlowymi terenami zielonymi wpisany  do Gminnej Ewidencji Zabytków. Możemy więc cieszyć się urodą tego miejsca nie martwiąc się o przyszłe zmiany w krajobrazie i zakłócenia spokoju okolicy. Co jest unikatowe w Warszawie, przetrwało w tym miejscu przedwojenne założenie architektów w niezmienionej formie jako jednolity projekt urbanistyczno-architektoniczny .

 

Przykładowa aranżacja na cele siedziby firmy finansowej – Fundusze Inwestycyjne

007

przykładowa aranżacja

DANTYSZKA_lw-Model

przykładowa aranżacja

 

Wybraliśmy konkretny przykład klienta, po to aby planowanie funkcji było bardziej realne. Wybraliśmy firmę o profilu finansowym, dlatego, że dogodna lokalizacja willi i jej reprezentacyjny charakter  doskonale nadają się do prowadzenia działalności polegającej na odbywaniu dużej ilości spotkań z wykorzystaniem różnej wielkości sal konferencyjnych, ogrodu, licznych tarasów i otwartego planu powierzchni. Można łączyć ze sobą pomieszczenia i oddzielać je w zależności od ilości osób uczestniczących w danym spotkaniu.

Parter posiada dwa niezależne wejścia, od ulicy Krzyckiego i od ulicy Dantyszka. Ilość rozwiązań na wykorzystanie przestrzeni na każdym z pięter ze względu na funkcjonalny układ klatki schodowej jest ogromna. Wystrój kancelarii adwokackiej lub agencji reklamowej może być skrajnie różny.

28 salon dół 4974 M-1

sala konferencyjna – stan istniejący

przykładowa aranżacjca

sala konferencyjna – przykładowa aranżacja

26 wnętrze góra 4952 M-1

gabinet – stan istniejący

przykładowa aranżacja

gabinet – przykładowa aranżacja

3 tarasy na dachu stanowią dodatkową przestrzeń rekreacyjną z pięknym widokiem na otaczające ogrody i wieżowce centrum w oddali. Istnieje możliwość zabudowy jednego z tarasów, tak aby stworzyć oranżerię i dodatkową przestrzeń wewnętrzną.

 Zachęcamy ! Wyjątkowa willa w wyjątkowej lokalizacji.

Prezentacja , zdjęcia i projekt aranżacyjny wykonały Lepsze Wnętrza.

[wysija_form id=”1″]