9206e31068c9acd030aba5aacc8086d8

Wczoraj odbyły sie targi „Wzory na Legii w Warszawie. Byliśmy i było bardzo ciekawe.

 

Wielu wystawców, nie tylko znani z innych edycji targów różnego typu, ale i nowi – wszyscy przedstawiali niezmiernie ciekawe propozycje. Uczestnictwo w targach to także miejsce, gdzie oprócz rozmowy z twórcą możemy odbyć ją również z właścicielem sklepu dokonującego selekcji produktów, pozwalającej zwrócić uwagę na detale mogące w łatwy sposób umknąć przy przeglądaniu oferty, a stanowiącej o wyjątkowości konkretnej propozycji.

Zanim przejdziemy do wybranych przez nas wystawców dodamy kilka słów o strefie kulinarnej, gdzie można było bardzo sympatycznie spędzić czas przy dobrym jedzeniu a nawet wziąć udział w warsztatach kulinarnych  i nauki fotografowania jedzenia – wszystko było na dobrym poziomie kulinarnym i w doskonałej atmosferze. Biorąc pod uwagę upał i zacienienie arkad gdzie ukryli się projektanci impreza była doskonałą propozycją na 30 stopniową sobotę w mieście.

Wystawiali się Śnimisie + made for bed. Jak zawsze ze świetną propozycją łóżek i miękkich zabezpieczeń ścian do pokoi dziecięcych, które mogą być zagłówkiem lub w inny sposób sprawić aby bezpośredni kontakt ze ścianą był przyjemny i miękki, a ściana w danym miejscu nie stała się ciemną tłustą plamą. Poduchy dla dorosłych stanowią wygodną ochronę i podparcie, w przypadku użytkowania przez dzieci nie mają szans pozostać na swoim miejscu, więc ich funkcja ochronna dla ściany jest żadna.

Łóżka bez zagłówka są bardziej uniwersalne, jeżeli chodzi o ich możliwości ustawiania w pokoju, w którym wraz z dorastaniem dziecka dokonują się zmiany. Są to proste i ładne łóżka godne uwagi i polecenia. Kolorystyka i desenie są modne, ładne i na tyle uniwersalne, że śmiało mogą wychodzić poza strefę przeznaczoną dla dzieci.

Osobno montowane zagłówki są doskonałą alternatywą dla osób , które nie chcą inwestować w ramę łóżka lub częste przeprowadzki taką decyzje im uniemożliwiają.

Kolejnym wystawcą na jakiego zwróciłyśmy szczególną uwagę to „Kasi Białek Ceramika„. Ceramika prezentowa na przez sympatyczną twórczynię jest wyjątkowa. Doskonała do dekoracji, użytku lub z przeznaczeniem na oryginalne prezenty. Swoimi detalami nawet na zdjęciu przedmioty te potrafią zachęcić do danej nieruchomości można wręcz powiedzieć, że są idealne z powodu swej niepowtarzalności. Polecamy.

 

No i Drewno, prezentowane na targach w pełnej jego okazałości, ze ojami, naturalnymi kształtami, mało przetworzone, lub nie przetworzone wcale. Było wielu wystawców posługujących się tym materiałem jako podstawowym. Poziom prezentowanych produktów był wysoki.

Najbardziej zachwycił nas stół firmy In Wood We Trust na białych nogach. Kosztował około 3000 zł ( na targach ) i według nas był wart tej ceny. Blat stanowił pięknie wyselekcjonowany kawał dużego drewna, jako monolit o obłej i nieregularnej formie . Piękne połączenie natury, nowoczesności i modnego designu w jednym. Polecamy zajrzeć na stronę firmy ( mieli ciekawą ofertę mebli ).

Każda z nas wyszła z kilkoma deskami drewnianymi pod pachą, dla siebie, do zdjęć, na użytek Home Stagingu lub na prezent od Dechy w dechę. Nie drogie od 15 do 50pln za duży egzemplarz. Kupiłyśmy naturalne dechy tylko szlifowane i olejowane plastry drena z akacji z pięknym usłojeniem i sękami. Plastry mogą na przykład służyć jako oryginalna deska do podawania na stole serów i wędlin. Są fantastyczne, można je zamówić przez Internet, jednak Pan jednak nie ma sklepu internetowego, więc pozostaje również sposób bardziej tradycyjny. Wykonawca przyjechał z daleka i zabrał z powrotem swoje dechy w deche, które mamy i potwierdzamy że są w deche.

 

I na koniec nasz najbardziej zaprzyjaźniony wystawca czyli Grafiteria. Jak zwykle wspaniałe plakaty, dobry humor i uśmiech – to jest to co lubimy. Plakaty znikały, a ponieważ są to kolekcjonerskie i retro egzemplarze trudno stwierdzić co jeszcze zostało , ciekawych zapraszamy na stronę tam cała aktualna propozycja.

 

zdjęcia pochodzą ze stron:

  • WZORY – Warszawskie Targi Design’u
  • http://snimisie.pl
  • http://madeforbed.com/pl/
  • www.facebook.com/kasiabialekceramika
  • www.facebook.com/inwoodwetrustpolska
  • www.facebook.com/dechywdeche