Coraz więcej jest miejsc i imprez poświęconych spotkaniom Nas odbiorców z autorami i wytwórcami tego co kupujemy – i to jest najprzyjemniejsze !!! Zobaczyć pasję, móc podzielić się wrażeniami, zadać pytania. Mamy możliwością nabycia czegoś wyjątkowego. Ten pomysł zderzenia twórców z odbiorcą to możliwość dla wystawców, ale przede wszystkim coraz bardziej popularny sposób spędzania czasu. Wspaniała przeciwwaga dla biernej konsumpcji. Kogo spotkaliśmy na Targach Rzeczy Ładnych w Koneserze.

Polski Design plakatem stoi !

Na targach było wiele stoisk z plakatami vintage – my oczywiście głownie wspieraliśmy zaprzyjaźnioną Grafiterie z bogatą ofertą plakatów w tym pracę wybitnych artystów.

Poza tym swoje prace prezentowali też młodzi twórcy: ilustratorzy i plakaciści, projektanci kolekcji tapet i tkanin. Zdjęcia udało mi się zrobić zaraz po otwarciu, potem  wszystko zasłonił tłum.

Tapety i wzory !

  • wspaniałe tapety, naklejki, obrazki, obrazy, nadruki na tkaniny, poduszki: BREVKANa początku śledziliśmy kolekcje tapet, które są wyjątkowe, teraz jesteśmy fanami całej kolekcji. Kupiliśmy ekologiczną poduszkę z rakietą dla dziecka i naklejki na ścianę. Zamówiliśmy także naklejki na samochód w prezencie dla właścicieli zaprzyjaźnionych psów – zrobione na indywidualne zamówienie według wysłanych fotografii – wspaniały pomysł.
  • Od dawna przez nas śledzeni i podziwiani, za tematykę, wrażliwość na przyrodę i stronę edukacyjną prac to : Las i Niebo.

Bohater Chrobotek !

do tej pory opisywaliśmy Chrobotka jako element dekoracji domów, ścian w hotelach i biurach ze względu na jego szczególne możliwości i właściwości. Kto ma ochotę zapraszamy do artykułu….

Na Tragach pojawił się jako element biżuterii, domowy przyjaciel, ekologiczna i przyjazna dekoracja zegarów i innych elementów wystroju.

  • Chrobotek jako domowy przyjaciel i podopieczny. Dbając o jego kondycje dbamy także o stopień nawilżenia w domu a więc także o siebie. Oto propozycja producenta mebli BORCAS
  • Niezwykłe dodatki do wnętrz, biżuteria z chrobotkiem w roli głównej. Połączenie, betonu, metalu i żywej odpornej roślinki, to niezwykle otwarte spojrzenie na naszą przyjaźń z naturą i zaproszenia jej do siebie.

Dla dzieci

  • Faworyt numer jeden to Lama, którą się kocha jak tylko ją zobaczy, potem rejestruje, nazywa , tworzy historie na podstawie otrzymanego paszportu i jest się uczestnikiem rodziny lam na mapie internetowej. Piękna, ekologiczna, nawet w ręcznie robionym sweterku z alpaki. We kilku wielkościach, z możliwością uzupełnienia garderoby – wspaniała. Kto ma ochotę dołączyć do Lamiej społeczności – AŻ studio
  • Oczywiście były też myszki od dawna lubiane i spotykane na targach tego typu – obiekt pożądania dzieci i rodziców, prezent który zaspokoi obie strony – Krasnoludy Znad Wisły