Zaczęliśmy pracę w wyjątkowej przestrzeni apartamentu w zabytkowej kamienicy Starego Mokotowa.

Sąsiedztwo budynku w którym znajduje się apartament samo nasunęło nam temat przewodni dekoracji wnętrz. Zaledwie jedna ulica dzieli go od KINA ILUZJO, wyjątkowego miejsca związanego z Polską a teraz także światową kinematografią. Oraz wyjątkowe miejsce jakim jest TEATR NOWY,

 

Takie sąsiedztwo ma swoje wymagania, więc uznaliśmy, że wybór nie może być przypadkowy, postawiliśmy na zawartość merytoryczną oraz doradztwo kolekcjonerskie. Dostaliśmy wspaniałą propozycje kilku plakatów, które po serii przymiarek zostały wybrane. Osobą która będąc kolekcjonerem i znawcą tematu jest Magda Sosenko – dzięki jej wyborom nasz apartament dostał duszę. Prezentujemy Państwu nasze wybory:

Kolejny apartament znajduję się w budynku przy AKADEMII TEATRALNEJTam także znalazły swoje miejsce plakaty tworząc kolory wnętrza i jego nastrój. Plakaty z kolekcji Magdy Sosenko stanowi główny motyw wystroju tego słonecznego i jasnego wnętrza. Z propozycji Magdy Sosenko wybraliśmy plakaty:

Gościnnie na jednym ze zdjęć wystąpił także plakat:

Polski plakat filmowy z 1979 do filmu polskiego w reżyserii Jerzego Kawalerowicza Celuloza. Projekt plakatu: Wojciech Zamecznik, 1954

Apartamenty można zarezerwować poprzez stronę LW – booking

Piękne zdjęcia wykonała Izabela Rajca – Pisz – fotograf i historyk sztuki. Kontakt i więcej informacji o autorze zdjęć można znaleść w zakładce o nas…..

Doskonałe miejsce do zakupu: Grafietria lub oglądania najlepszych plakatów w Muzeum Plakatu w Wilanowie:

 

MUZEUM PLAKATU