Rbnb jest portalem bazującym na ekonomi społecznościowej, służy połączeniu osób prywatnych – właścicieli, z tymi którzy chcą wynająć mieszkanie na krótsze okresy.

Serfowaliśmy z największą przyjemnością po stronach portalu, znajdując wiele zadziwiających nas propozycji i tym zadziwieniem chcemy się z Państwem podzielić. Na pewno ta lista to dla nas motor do wyjazdów i większość z tych miejsc już układamy w kolejności, bo łączy je oryginalność, różnorodność ale też przystępność.

A może przyczepa??

Daleka Japonia – czas w Tokio spędzony w przyczepie, u kogoś na patio, to propozycja bardzo kusząca !! Przyczepa jest bardzo stylowa.

A place like no other!

Link do: A place like no other!

Także dla nas daleka Kalifornia i kolejna piękna przyczepa z zachwycającym widokiem.

Malibu Dream Airstream

Link do: Malibu Dream Airstream

A teraz pelna poezji propozycja spania w tarym vanie w Norwegii.

Sleep in an old heated bread-van

Lin do oferty: Sleep in an old heated bread-van

Kolejną godną uwagi propozycją gospodarzy są namioty i jurty i to wcale nie dopasowane do rejonów z jakich dany typ budowli pochodzi. Wiele ofert Jurt znajdziemy w Mongolii, ale także oferowana jest mongolska jurta w USA.

Northern light chasing with view to Lyngen Alps

Link do oferty: Northern light chasing with view to Lyngen Alps

Znaleźliśmy 2 jurty mongolskie na które zwróciliśmy szczególną uwagę, gdyż jedna jest w Kalifornii a dryga niedaleko Hamburga w Niemczech.

Mongolian Yurt in the Gold CountryL

Link do oferty: Mongolian Yurt in the Gold Country

Bardzo bogata jest oferta domów na łodziach, szczególnie w Amsterdamie w Holandii

 

Studio on Spectacular Houseboat

Link do oferty: Studio on Spectacular Houseboat

Lodzie jako wynajem krotko terminowy na cele hotelowe są także popularne w innych miejscach, kolejna ódz jest z Cherstone w Karolinie Południowej.

A Pirate’s Life For Me – Houseboat!

Piękne mieszkanie artysty w Nowym Jorku .

The Artist’s Experience

Link do ofert: The Artist’s Experience.

Wyjątkowo uroczy drewniany domek w Oslo w Norwegii. Propozycji drewnianych domków w Polsce i na całym świecie, w tym bambusowych hat jest bardzo dużo, ale ten uważamy że zasługuje na wyróżnienie.

Charming small house Holmenkollen

Link do oferty: Charming small house Holmenkollen

Można także wynająć cały lub spędzić noc w pałacu zamku lub dworze, propozycje te wszystkie są bardzo interesujące, do prezentacji wybraliśmy z Marokeszu w Maroku.

The Cozy Palace

Link do oferty: The Cozy Palace

Kolejna prezentacja to wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w Rzymie we Włoszech, jest wyjątkowo pięknie zdobione i wybraliśmy je z pośród wielu wybitnych apartamentów w wielu miastach świata. 

Campo de’ Fiori Deluxe Apartment

Link do ofert: Campo de’ Fiori Deluxe Apartment

Piękny do na Krecie, gdzie cześć pomieszczeń jest wykuta w skale.

Luxurious stone villa in Crete

Link do oferty:Luxurious stone villa in Crete

Kończę to zestawienie już szykując się do następnego, bo nawet nie udało mi się pokazać połowy tego co udało mi się wyłowić w licznych i bardzo różnorodnych propozycjach noclegów w rbnb. Na zakończenie , aby rozgrzać wyobraźnie przed kolejną publikacją dalszej części zestawienia prezentujemy chatę z pustyni Joshua Tree, położoną na 5 akrach nieogrodzonej ziemi.

Joshua Tree Homesteader Cabin

Link do oferty: Joshua Tree Homesteader Cabin

My także posiadamy sporą propozycje noclegów w pięknych apartamentach w Warszawie i Krakowie preztowanych na stronach rbnb do zapoznania się z którą zapraszamy … link do oferty „Lw- Booking”