W ostatnich dniach roku skończyliśmy sesje w jednej z naszych realizacji na Warszawskiej Woli. To małe mieszkanie 38 m2, za to ma ogromny telewizor najnowszej generacji, który posiada funkcje monitora komputerowego i dobrej klasy sprzęt nagłaśniający. Idealne dla melomana, lubiącego posłuchać muzykę w dobrej jakości podczas kolacji z przyjaciółmi. Na takim metrażu udało się zmieścić duży stół jadalny o wielkości 200 x 80 cm, przy którym wygodnie może może usiąść 6 osób. Taki duży stół może też posłużyć jako biurko do pracy dla osób mniej towarzyskich. W mieszkaniu jest także garderoba wielkości 300 x 60 cm i szafa w przedpokoju z osobną częścią na buty i ubrania, szafa gospodarcza na odkurzacz, żelazko itp. W łazience oprócz szuflad jest też ukryta pod lustrem duża szafka do przechowywania rożnych drobiazgów. Tak więc mocną stroną projektu jest jego funkcjonalność i zaplanowane dużo miejsca do przechowywania w stosunku do metrażu mieszkania. Dzięki  salon i sypialnia nie ma wolno stojących mebli poza stołem, sofą i łóżkiem, są przestronne i doskonale nadają się do odpoczynku i przyjmowania gości.

Ważną role w dekoracji mieszkania odgrywają 2 dominujące obrazy wydrukowane na płótnie i zakupione w sklepie internetowy Pakamera . Jeden to wydruk zdjęcia na płótnie, a drugi jest autorstwa Daniela Krzanowskiego, który swoje prace sprzedaje poprzez stronę  KRZANOO ART  lub sklepy internetowe. 

Po więcej podpowiedzi, co można powiesić na ścianie  zapraszamy do skorzystania z naszych  linków. Oferta rynku jest duża i na bardzo wysokim poziomie, rozpiętość cenowa pozwala na wybór według możliwości finansowych. 

…http://www.lepszewnetrza.pl/cenne-kontakty/plakat-na-sciane/

Likn do oferty……