HOTELOWY

WYNAJEM APARTAMENTÓW

 

 

 

kompleksowe zarządzanie wynajmem krótkoterminowym

pomagamy na każdym etapie inwestycji: przy wyborze apartamentu, aranżacji wnętrza, wyposażaniu, przygotowaniu promującej sesji zdjęciowej i utrzymaniu apartamentu w doskonałej kondycji

 

 

ZAPEWNIAMY PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ W ZAKRESIE :

 1. Obsługi klienta i sprzedaż noclegów poprzez portale internetowe takie jak: booking, rbnb, expedia i inne– kierując się maksymalizacją zysków.
 2. Odpowiednio dobrany marketing.
 3. Sprzątanie i serwisowanie apartamentów.
 4. Administracja, rozliczenia księgowe i comiesięczne raporty sprzedażowe oraz stały kontakt z opiekunem apartamentu.
 5. Opieka nad gośćmi przed i podczas pobytu.
 6. Ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej dla każdego z apartamentów pod naszym nadzorem.

 

PRAWA I OBOWIĄZKI WŁAŚCICIELA :

 

 1. Możliwość korzystania z apartamentu przez właścicieli według ustalonego grafiku.
 2. W trakcie umowy apartament jest dostępny dla ewentualnych kupców lub klientów zainteresowanych wynajmem długoterminowym.
 3. Terminowe opłacanie czynszu i mediów.
 4. Zapewnienie podstawowego wyposażenia.
 5. Ubezpieczenie lokalu.

 

 

ROZLICZENIA :

 1. Zarządzanie najmem jest rozliczane w układzie procentowym z  wpływów netto z wynajmu apartamentu po odjęciu prowizji portali pośredniczących ( np: rbnb, booking)- zazwyczaj kwota wypłaty dla właściciela jest taka sama lub wyższa niż przy wynajmie długoterminowym. Właściciele mieszkań w dobrych lokalizacjach, bez windy, garażu lub parkingu mogą osiągnąć znacząco wyższe zyski decydując się na najem krótkoterminowy.
 2. Cena sprzątania doliczana jest osobno do każdej rezerwacji i nie wchodzi w skład kwoty rozliczenia czynszu: pokrywa prace osób sprzątających i pranie pościeli i ręczników – jednorazowo płacona jest przez gości korzystających z noclegu w apartamencie.
 3. Współpracujemy z biurem księgowym i służymy także wsparciem przy  rozliczeniach podatkowych, pozyskaniem kredytów, czy innym doradztwie finansowo inwestycyjnym.

KORZYŚCI :

 1. Państwo decydują o długości zawieranej umowy, nie ma okresu przestoju bez czynszu pomiędzy kolejnymi długoterminowymi najemcami.
 2. Apartament jest pod ciągłą opieką i kontrolą a regularna jego konserwacja pozwala długo zachować dobrą kondycje – nie ma konieczności  wykonywania kosztownego odświerzenia pomiędzy najemcami.
 3. Osoby dokonujące rezerwacji podpisują regulamin i podają numery karty kredytowej oraz dane dowodu tożsamości co pozwala natychmiast zareagować na ewentualne uszkodzenia lub zniszczenia – co jest tańsze i łatwiejsze do usunięcia niż długotrwałe zaniedbania.
 4. Dla osób czasowo korzystających z apartamentu można pogodzić wynajem z koniecznością częstych przyjazdów.

 pdf do pobrania: lw – oferta współpracy

Zapraszamy do oglądania apartamentów

LW – BOOKING

 

Zrobiliśmy porównanie mieszkania przed i po przygotowaniu go wspólnie przez Lepsze Wnętrza i biuro Know House Nieruchomości.

mieszkanie po jednym miesiącu zyskało spore obłożenie i jest wynajmowane krótkoterminowo.